Služby

Návrh na kúpeľnú liečbu

Návrh na kúpelnú liečbu vypisuje odborný lekár, najčastejšie diagnózy z kožného hľadiska sú atopický ekzém, psoriáza a akné. Pacient má nárok na kúpelnú liečbu raz ročne, najčastejšie sú to Smrdáky, Trenčianske Teplice a pre detičky Podhájske, deti chodia v sprievode rodiča. Doplatok k pobytu je približne 2€ na deň, samozrejme to závisí od poisťovne a miesta pobytu. Doba trvania je zvyčajne 3 týždne.

Deti môžu absolvovať kúpele v doprovode rodičov vo veku 3-6 rokov, u starších detí je to individuálne podľa poisťovne. V prípade záujmu o kúpele Smrdáky, môžete kontaktovať:

- p. Ferienčíkovú
- tel.č.: 034/ 69 59 102

Keď si rodič hradí pobyt sám, cena vychádza 20 - 30 € na deň podľa penzie.

aKúpele Smrdáky sú na Slovensku a vo svete známe ako jedny z najefektívnejších kúpeľov pre liečbu kožných chorôb a pohybového aparátu. Medzi najčastejšie kožné ochorenia patrí psoriáza, parapsoriáza. atopická dermatitída v spojení aj so spastickou bronchitídou, chronické ekzémy, prurigo, niektoré formy akné a ďalšie chronické dermatózy.
Všetci dobre vieme, že ľudia s kožnými chorobami sú v živote i v iných kúpeľoch handicapovaní. V PLK Smrdáky nájdu úľavu duševnú i telesnú. Unikátna prírodná liečivá minerálna voda, bohatá na sírovodík aplikovaná vo forme celotelových alebo čiastkových kúpeľov v kombinácii s lokálnou terapiou, fototerapiou i rehabilitáciou robí doslova zázraky.

Unikátom je liečba detí v Detskej liečebni Eva, ktorá sa nachádza v areáli Kúpeľov Smrdáky. Liečebňa poskytuje komplexnú liečbu a starostlivosť pre deti vo veku 3-18 rokov. Súčasťou liečebne je balneoterapia, rehabilitácia, ubytovacie a spoločenské priestory, základná škola a športoviská. Liečba prebieha podľa odporúčania a pod dohľadom našich špecializovaných pracovníkov - lekárov a zdravotníckeho personálu. Deti sú pod špecializovaným zdravotníckym a pedagogickým dohľadom 24 hodín denne. Liečba a pobyt v kúpeľoch je plne hradená zdravotnými poisťovňami v dĺžke 21-28 dní.
Návrhy na kúpeľnú liečbu vypisuje buď dermatovenerológ alebo všeobecný lekár pre deti a dorast.


« SpäťDiskusia k článku »